Zaměření

Zaměření oken,dveří, vrat a jiné stínicí techniky provádíme vždy zdarma.

Demontáž oken

Vybourání stávajících oken a dveří. Při demontáži nezaručujeme nepoškození

vnějších a vnitřních špalet, stejně jako zachování parapetů.

Montáž

Montáž oken,dveří, sekčních vrat a veškeré stínicí techniky provádí vždy naše firma s proškolenými montážníky a certifikovaným montážním materiálem.

Nenajímáme externí firmy na montáž. Z důvodů velké fluktuace , absence školení, krátké a nebo vůbec žádná praxe , odvedené prace a velké množství reklamací!!!

Vždy se ptejte svého prodejce kdo Vám bude okna montovat a zajišťovat servis. Praxe  velkých firem nabízející okna je nájímání externích montážníků, bez osobních vazeb na firmu. Následný servis nebo reklamace potom řeší mateřská firma ( né pobočka z Vašeho města ). Což obnáší opravu do týdne nbo čtrnácti dnů v přesně určeném termínu firmy. Pozáruční servis je potom účtován ze sídla mateřské firmy.

Veškeré opravy a reklamace řešíme do 24 hodin s možností určení času , který Vám bude vyhovovat. Při záručním a pozáručním servisu po Havlíčkově Brodě a okolí nejsou účtovány ujeté kilometry.

Proto se snažíme  odvádět co nejlepší práci, s minimem oprav  a reklamací.

Montáž provádíme dle přání a požadavků zákazníka, ale vždy podle platných norem.

V ceně montáže je : Vypodložení oken distančními podložkami,usazení, vyvážení, zaklínování,  vypěnění připojovací spáry mezi oknem a ostěním , uchycení turbošrouby nebo montážními kotvami. Ořezání pěny je součástí příplatkových zednických prací.

Ošetření připojovací spáry dle požadavků normy ČSN 73 0540 z exteriéru vodotěsnou  nebo předstlačenou páskou a interiéru parotěsnou páskou je za příplatek a je předmětem dohody při zaměření.

Zednické práce

Ceny za zednické začíštění a usazení parapetů se odvíjí od použitého materiálu a provedené práce. Budou upřesněny při zaměření a naceněny v cenové nabídce.